Chirurgia stomatologiczna

Sanmedica Clinic na ratunek Twoim zębom!

Zdarza się, że na leczenie kanałowe zęba jest już za późno i próby uratowania zęba nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Bywa, że w takiej sytuacji konieczna jest ekstrakcja zęba. W Sandomierzu w Sanmedica Clinic znajdziesz specjalistów, którzy nie tylko podejmą się tego zadania, ale również wykonają je z najwyższą starannością.

Ekstrakcja zęba nie musi boleć!

Wiemy, jak wiele cierpień może przysporzyć bolący ząb. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by przynajmniej w trakcie wykonywania zabiegu ulżyć pacjentowi, zwłaszcza w trakcie tak ważnego zabiegu, jakim jest ekstrakcja zęba. Sandomierz na szczęście ma na swojej mapie miejsce, gdzie tego typu zabiegi wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, byś mógł cieszyć się komfortem zabiegu, niezależnie od zaawansowania problemów z jamą ustną. Nie obawiaj się i umów się na wizytę już dziś!

Ekstrakcja zęba w Sandomierzu – Sanmedica Clinic

Każdy z naszych zadowolonych pacjentów motywuje nas do jeszcze cięższej pracy, by rozwijać się w jeszcze szybszym tempie. Zależy nam na zadowoleniu pacjenta, a przez to rozumiemy ciągłe doskonalenie kadry oraz modernizowanie gabinetów, a także zakup najwyższej jakości sprzętu. Staramy się o maksymalny komfort pacjentów, również tych najmłodszych. O ich dobre samopoczucie troszczymy się szczególnie przy związanych z dużym stresem zabiegach, takich jak ekstrakcja zęba. W Sanmedica Clinic w Sandomierzu przeprowadzamy zabiegi w komfortowych warunkach, a pacjent może czuć po ich wykonaniu jedynie ulgę.

Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą na poszczególnych podstronach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez wygodny formularz kontaktowy. Czekamy na Ciebie w Sanmedica Clinic od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Na naszej stronie znajdziesz również szczegółowe opisy zabiegów oraz filmy, byś mógł zobaczyć, jak wygląda nasza praca. Zapraszamy również do śledzenia naszych mediów społecznościowych, byś mógł być na bieżąco ze wszystkimi nowościami oraz promocjami.

Nasz Cennik