Laserowe obkurczanie okolic intymnych

 

Laserowe obkurczanie okolic intymnych skierowane jest dla kobiet, które czują się niekomfortowo podczas stosunku. Wraz z wiekiem, wejściem w okres okołomenopauzalny lub po porodach pochwa rozciąga się a co za tym idzie mięśnie stają się słabsze oraz mniej elastyczne.

Wychodząc naprzeciw tym problemom Forona Light Walker umożliwia przeprowadzenie skutecznych, nieinwazyjnych a co za tym idzie bezpiecznych procedur ginekologicznych.

Zabieg obkurczania okolic intymnych wykonany laserem Fotona LigtWalker jest zupełnie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia ani pobytu w placówce.

Przed zabiegiem – po to aby mógł on być bezpiecznie przeprowadzony – konieczne jest wykonanie badania cytologicznego oraz konsultacja w celu wykluczenia stanów zapalnych oraz innych schorzeń.

Zabieg trwa około 30 minut, polega na wprowadzeniu do pochwy wąskiej końcówki lasera, która oddziałuje na ścianki pochwy powodując ich nagrzanie w celu pobudzanie produkcji elastyny i kolagenu. Pierwsze efekty odczuwalne są po 4-6 tygodniach. Pochwa staje się bardziej elastyczna, napięta i wilgotna. W dzień zabiegu nie trzeba się w żaden szczególny sposób do niego przygotowywać a po zabiegu można wrócić do codziennych spraw, nie ma okresu rekonwalescencji.

Po zabiegu należy jednak zachować wstrzemięźliwość seksualną przez minimum 4 tygodnie, zaleca się także ćwiczenia mięśni Kegla co spowoduje dłuższe utrzymanie efektu.

Największymi zaletami procedury zabiegowej przeprowadzanej laserem Fotona LigtWalker są:

  • bezbolesność
  • bezpieczeństwo
  • minimalna inwazyjność
  • brak okresu rekonwalescencji
  • wysoka skuteczność.