Stomatologia

Dobry dentysta w Sandomierzu

W wielu przypadkach pacjenci korzystają przez lata z usług jednego specjalisty i boją się dokonać zmiany. Jest to błędne założenie, ponieważ oferty i ceny usług klinik stomatologicznych różnią się od siebie. W związku z tym warto poświęcić swój czas i poszukać odpowiedniego stomatologa. Jeśli dobry dentysta, sandomierski w dodatku, jest przez Ciebie poszukiwany, to z pewnością znajdziesz go w Sanmedica Clinic. To miejsce, w którym możesz liczyć na pomoc fachowców, posiadających wieloletnie doświadczenie z zakresu stomatologii.

Czym kierujemy się w swojej pracy?

Coraz więcej osób zgłasza się do gabinetów stomatologicznych ze względu na choroby dziąseł i zębów. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi stomatolog – Sandomierz, jako całkiem spore miasto, oferuje pomoc dużej ilości specjalistów, która jest niezbędna w wielu przypadkach. Ze względu na to stomatologia dzieli się na dziedziny, w których każda z nich specjalizuje się w różnych chorobach dziąseł i zębów.

Poszukiwany specjalista – Dobry Dentysta

Dobry dentysta w Sandomierzu – takie zapytanie pojawia się setki razy dziennie w wyszukiwarkach, bo takiego specjalisty poszukują mieszkańcy tego miasta, którzy poszukują sprawdzonych i wykonywanych przez profesjonalistów usług stomatologicznych. W Sanmedica Clinic dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci obdarzyli nas zaufaniem i zdecydowali się na leczenie zębów właśnie u nas. W naszym gabinecie stomatologicznym w Sandomierzu kładziemy duży nacisk na komfortowe warunki i przyjazną atmosferę podczas wykonywanych zabiegów. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażenie naszej kliniki spełniło oczekiwanie nawet najbardziej wymagających pacjentów. W związku z tym w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne sprzęty, m.in. laser służący do podcięcia wędzidełka. Kierujemy się dobrem naszych pacjentów i staramy się, aby jak najdłużej cieszyli się pięknym i zdrowym uśmiechem. Pacjenci, którym dokucza dotkliwy ból, często wydaje się, że ulgę może im przynieść jedynie wyrywanie zębaSandomierz to miasto, w którym można znaleźć wiele gabinetów oferujących wykonanie tego zabiegu. Dla nas ważne jest, aby pacjent jak najdłużej zachował swoje uzębienie, dlatego specjalizujemy się w endodoncji mikroskopowej, dzięki której z precyzją leczymy zęby, uzyskując przy tym zadowalające efekty w wielu przypadkach pozwalające na uniknięcie ekstrakcji.

Twój prywatny stomatolog

Przyjmujący prywatnie w Sandomierzu stomatolog z Sanmedica Clinic poświęca pacjentom odpowiednią ilość czasu, a wizyta przebiega w spokojnej i miłej atmosferze. Każdy pacjent może ze spokojem zadawać nurtujące go pytania. W swojej pracy z pacjentami zawsze staramy się rozwiać ich wszystkie wątpliwości.

Stomatolog Sandomierz – szeroki zakres usług

Każdy dentysta pracujący w naszej sandomierskiej klinice ma dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu stomatologii funkcjonalnej, która obejmuje nie tylko zęby, ale również prawidłowy układ całego narządu żucia. Podczas wizyt kładziemy nacisk na dokładną diagnostykę, a do prowadzonego leczenia podchodzimy całościowo. Oznacza to, że w naszym zespole współpracują ze sobą przedstawiciele różnych dziedzin stomatologii. Dzięki udanej współpracy uzyskujemy doskonałe rezultaty prowadzonego leczenia. Zależy nam, aby pacjent, który odwiedza stomatologa w Sandomierzu prywatnie, był zadowolony z efektów estetycznych, a także funkcjonalnych. Nasze kompleksowe usługi świadczymy w nowoczesnych gabinetach gwarantujących komfort i poczucie bezpieczeństwa. W Sanmedica Clinic inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt, który zwiększa efektywność naszej pracy. Zależy nam, aby każdy z naszych specjalistów był określany jako dobry dentysta z Sandomierza. Opinie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. W związku z tym podczas wizyty w gabinecie kładziemy duży nacisk na to, by leczenie przebiegło bezboleśnie, a jego efekty utrzymywały się przez długie lata dzięki zastosowanym nowoczesnym materiałom najwyższej jakości.

Każdego mieszkańca Sandomierza, który poszukuje sprawdzonego dentysty w miejscu swojego zamieszkania, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Stomatolodzy z Sanmedica Clinic posiadają obszerną wiedzę i doświadczenie, umożliwiające prowadzenie leczenia zachowawczego zębów, którego celem jest skuteczne wyeliminowanie ubytków próchnicowych, a także poprawa estetyczna uśmiechu. Dokładamy wszelkich starań, by proces leczenia w naszej placówce przebiegał bezboleśnie. Zawdzięczamy to stosowaniu laserów stomatologicznych, które są alternatywą dla tradycyjnych wierteł, wzbudzających strach w oczach wielu pacjentów. Do uzupełniania ubytków wykorzystujemy wypełnienia kompozytowe, które dają naturalny i estetyczny wygląd. Wśród szerokiej oferty usług nasi pacjenci mogą skorzystać z porad lekarza ortodonty zajmującego się leczeniem wad zgryzu. Na miejscu wykonujemy również zdjęcia RTG, które są niezbędne podczas takiej konsultacji.

Bezbolesne wyrywanie zęba

Wyrywanie zęba w Sanmedica Clinic Sandomierz jest dla pacjenta bezpieczne i odbywa się komfortowych warunkach. Ze względu na wysoką jakość stosowanego znieczulenia i indywidualne podejście do każdego pacjenta zabieg przebiega szybko i sprawnie. Nasi dentyści specjalizują się również w wybielaniu zębów, co obecnie stało się jednym z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Oferujemy przeprowadzenie zabiegu wybielania jedną z trzech metod: laserem, lampą Beyond lub z użyciem nakładek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, specjalizujemy się także w wybielaniu zębów martwych, które ciemnieją i wyglądają nieestetycznie

Dentysta Cennik
 1. Wizyta adaptacyjna -100 zł
 2. Przegląd jamy ustne – 0 zł
 3. Lakowanie (1 ząb) – 80 zł
 4. Lakierowanie – 110 zł
 5. Wypełnienie małe – 180 zł
 6. Wypełnienie małe laserem -330 zł
 7. Wypełnienie średnie –220 zł
 8. Wypełnienie średnie laserem-350 zł
 9. Wypełnienie duże-  250-300 zł
 10. Wypełnienie wielopowierzchniowe – 350 zł
 11. Wypełnienie zęba mlecznego – 150 zł
 12. Wypełnienie zęba mlecznego laserem -250 zł
 13. Wypełnienie duże laserem – 380 zł
 14. Tlenek cynku opatrunek –110 zł
 15. Usunięcie kamienia – 140 zł
 16. Piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja od 200 do 280 zł
 17. Zdjęcie RVG 35 zł
 18. Zdjęcie pantomograficzne 60 zł
 19. Znieczulenie 30 zł
 20. Opracowanie i wypełnienie jednego kanału – 400
 21. Opracowanie i wypełnienie dwóch kanałów – 500 zł
 22. Opracowanie i wypełnienie trzech kanałów – 650 zł
 23. Opracowanie i wypelnienie dodatkowego kanału – 300 zł
 24. Opatrunek przeciwzapalny do kanału 200 zł
 25. Laserowa dezynfekcja kanału od 210 zł
 26. Laserowa dezynfekcja kieszonki dziąsłowej- 200 – 300 zł
 27. Usunięcie wkładu z kanału – 200-300 zł
 28. Odbudowa zęba na wkładzie z włókna szklanego od –350 zł do 400 zł
 29. Opracowanie i wypełnienie zęba jednokanałowego pod mikroskopem – 600 zł
 30. Opracowanie i wypełnienie zęba dwukanałowego pod mikroskopem700 z
 31. Opracowanie i wypełnienie zęba trzykanałowego pod mikroskopem850 z
 32. Powtórne leczenie zęba jednokanałowego pod mikroskopem– 650 zł
 33. Powtórne leczenie zęba dwukanałowego pod mikroskopem– 800 zł
 34. Powtórne leczenie zęba trzykanałowego pod mikroskopem – 950 zł
 35. Zastosowanie preparatu BioMTA (skomplikowane przypadki, perforacje) – 200 zł
 36. Usunięcie złamanego narzędzia z kanału – 200-300 zł
 37. Ekstrakcja zęba stałego od 170 zł do 300 zł
 38. Ekstrakcja zęba mlecznego- 120 zł
 39. Laserowe podcięcie wędzidełka 450 zł
 40. Laserowe leczenie stanu zapalnego w kieszonce dziąsłowej  (jeden ząb) –210 zł
 41. Laserowe znoszenie nadwrażliwości szyjek zębowych (jeden ząb) 90 zł
 42. Proteza osiadająca częściowa 900 zł
 43. Proteza całkowita 900 zł
 44. Proteza szkieletowa 1500 zł
 45. Proteza elastyczna 1500 zł
 46. Licówka 1100 zł
 47. Zastrzyk w protezie szkieletowej 500 zł
 48. Korona porcelanowa na metalu- 800 zł
 49. Korona na cyrkonie- 1200 zł
 50. Korona pełnoceramiczna 1200 zł
 51. Laserowe estetyczne wydłużenie korony zęba 400 zł
 52. Wybielanie Lampą Beyond – 1200 zł
 53. Wybielanie zęba martwego 350 zł
 54. Wybielanie nakładkowe 600 zł