Wybielanie zębów

Wybielanie zębów – Sandomierz

Uśmiech decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie wywieramy na nowo poznanych osobach, dlatego też warto zadbać, by był śnieżnobiały. Istnieją liczne sposoby na uzyskanie zdrowego uśmiechu, a jednym z najpopularniejszych jest wybielanie zębów. Sandomierz może poszczycić się miejscem, gdzie wysokiej klasy specjaliści zadbają o Twoje dobre samopoczucie i zdrowie. Zapraszamy do Sanmedica Clinic. Istnieje bardzo dużo metod wybielania zębów, można stosować systemy nakładkowe w domu (paski wybielające, różnego rodzaju żele) i w gabinecie stomatologicznym. Niestety, konwencjonalne metody są mało skuteczne i dają słaby efekt w usuwaniu osadu powstałego przez kawę, herbatę i tytoń. Są również nieskuteczne w eliminowaniu plam spowodowanych przez zażywanie leków i fluoru. W naszej klinice korzystamy z dwóch metod wybielania zębów:

 • Laserowa metoda Touch White
 • Wybielanie zębów Lampą BEYOND

Jak wygląda zabieg wybielania zębów?

W Sanmedica Clinic dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego też każdy z naszych zabiegów wykonywany jest tylko profesjonalnym sprzętem. Zabieg wybielania zębów w Sandomierskiej klinice przebiega szybko, a jego efekty są trwałe, dzięki wykorzystaniu lampy Beyond Polus Advanced. To jednorazowy zabieg pozwalający Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, który musiałbyś poświęcić na powtórne wybielanie. Na początku na zęby nakładany jest specjalny żel, który jest aktywowany za pomocą lampy. W skład żelu wchodzi m.in. nadtlenek wodoru oraz inne składniki, które powodują zmniejszenie nadwrażliwości zębów. W zależności od stylu życia pacjenta efekt zabiegu może utrzymywać się nawet do dwóch lat. Cały zabieg trwa około 1,5 godziny.

Profesjonalne wybielanie zębów w Sanmedica Clinic

Wybierając Sanmedica Clinic, wiesz, że zaopiekują się Tobą wykwalifikowani lekarze i specjaliści z dziedzin kosmetologii, stomatologii, ortodoncji, chirurgii oraz wielu innych. Chcesz umówić się u nas na wybielanie zębów? Sandomierz to miejsce, gdzie znajdziesz naszą klinikę – w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Ożarowskiej 73 A. Możesz także do nas zadzwonić lub skorzystać z intuicyjnego w obsłudze formularza na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam również szczegółowe opisy zabiegów oraz filmy, byś mógł zobaczyć, jak dokładnie są przeprowadzane. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, by być na bieżąco z obowiązującymi u nas promocjami. W klinice czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00.

Wybielanie zębów laserową metodą TouchWhite

Laserowa metoda wybielania TouchWhite :

 • leczenie szybkie i mało inwazyjne
 • bardzo dobre efekty zabiegowe
 • bezpieczeństwo i precyzja
 • brak nadwrażliwości pozabiegowej
 • wysoka skuteczność i gwarancja satysfakcji

white Opatentowany system do wybielania zębów TouchWhite™ oparty jest na długości fali lasera Er:YAG, 2940 nm, która jest najlepiej absorbowana przez wodę. Eliminuje to konieczność stosowania jakichkolwiek dodatkowych cząsteczek absorbujących w żelach do wybielania zębów, ponieważ to właśnie woda jest ich podstawowym składnikiem. Co istotniejsze, uwzględniając rozważania dotyczące obciążeń termicznych, procedura TouchWhite™ jest najbardziej skuteczną i najmniej inwazyjną wspomaganą laserowo dostępną metodą wybielania zębów.

Ze względu na wysoką absorpcję w żelach wybielających wiązka promieniowania lasera Er:YAG jest całkowicie pochłaniana w żelu i nie penetruje w głąb tkanek miękkich ani miazgi. Całość energii lasera jest więc wydajnie wykorzystywana do ogrzania żelu. Nie ma również ryzyka przypadkowego uszkodzenia tkanek zęba, ponieważ fluencja lasera w przypadku każdego impulsu jest ustawiona na niższym poziomie w porównaniu do progu ablacji tkanek zęba. W konsekwencji procedura może być prowadzona z minimalnym obciążeniem termicznym wywieranym na ząb, a prędkość wybielania zębów może w bezpieczny sposób zostać zwiększona od 5 do 10 razy.

Wybielanie zębów Lampą BEYOND

 Wybielanie zębów lampą Beyond:

 • zabieg trwa od 1 – 2 godzin
 • jednorazowy zabieg
 • największa skuteczność i bezpieczeństwo
 • zmniejszenie nadwrażliwości
 • wysoka skuteczność i gwarancja satysfakcji

Dysponujemy najnowocześniejszym, najskuteczniejszym i najbardziej bezpiecznym urządzeniem do przeprowadzania zabiegu wybielania zębów – Lampą Beyond Polus Advanced.

Wybielanie zębów lampą Beyond jest jednorazowym zabiegiem. Podczas zabiegu na powierzchnię zębów nakładany jest specjalny żel wybielający, który aktywowany jest poprzez światło akceleratora.

Żel ten opiera się na nadtlenku wodoru i inych składniach, mających na celu spotęgowanie osiąganego wyniku oraz zmniejszenie nadwrażliwości. Światło z akceleratora przyśpiesza przenikanie żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Poprzez to światło proces wybielania zębów przebiega zdecydowanie szybciej dzięki zwęszeniu częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. Powoduje to natychmiastowy efekt utleniania w środku struktury zęba, a więc widoczne przebarwienia zostają błyskawicznie rozbite na mniejsze i utlenione.

Efekt wybielania zębów utrzymuje się zazwyczaj do dwóch lat, jednak zależy to od diety i stylu życia pacjenta.

Przynajmniej przez 48 godzin po zabiegu zalecana jest tak zwana „dieta biała

Cała procedura zabiegu trwa około 1,5 godziny

Beyond Polus Advanced Power Whitening

Beyond Polus Advanced Power Whitening jest uznawany za najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny system wybielania zębów. Innowacyjna technologia LightBridge to połączenie światła halogenowego ze światłem diodowym. Rozwiązanie to gwarantuje uzyskanie najbardziej intensywnego światła, które równocześnie dzięki zastosowaniu ponad 150000 światłowodów oraz specjalistycznych filtrów optycznych, pozbawione jest wszelkiego szkodliwego ciepła oraz promieniowania podczerwonego i ultrafioletowego. Ta innowacyjna technologia światła połączona ze specjalną formułą żelu wybielającego przywróci Twoim zębom biel w zaledwie 30 minut. Przynajmniej przez 48 godzin po zabiegu zalecana jest tak zwana „dieta biała”. Należy w tym czasie powstrzymać się od spożywania kawy, herbaty, soków, czerwonego wina i innych kolorowych napojów oraz jedzenia. Przez 48 godzin należy także powstrzymać się od palenia. Trzeba również unikać kolorowych past i płynów do higieny jamy ustnej.

Nasz Cennik

SanMedica Clinic

Zapraszamy do rejestracji osobistej, przez telefon, przez email lub przez formularz w podstronie kontakt.

tel. 698 622 607

rejestracja@sanmedica.com.pl

Podstrona Kontakt