Stomatologia dziecięca

W Sanmedica Clinic ze szczególną troską podchodzimy do naszych małych pacjentów. Specjalnie dla dzieci, które zawsze są u nas mile widziane, staramy się stworzyć miłą i przyjacielską atmosferę, a do wizyty podchodzimy z uśmiechem i humorem tak, aby wizyta była dla dziecka dobrym wspomnieniem. Rodzicom, którzy chcą mądrze i rozsądnie podejść do sprawy zdrowia jamy ustnej swojego dziecka zawsze na początku zalecamy wizytę adaptacyjną, podczas której lekarz stara się nawiązać nić porozumienia z małym wrażliwym człowiekiem. Dziecko jest zapraszane do gabinetu, może usiąść na fotel, zapoznać się ze sprzętem, uzyskuje odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Jeżeli młody pacjent wyrazi zgodę, to możemy również przeprowadzić mu przegląd jamy ustnej nagrodzony jakąś małą nagrodą. Wszystko to odbywa się w spokojnej atmosferze i przyjaznej dla dziecka.

Laser LightWalker to jedyne urządzenie, które sprawi, że Twoje dziecko przestanie bać się wizyt w gabinecie, a wizyty u stomatologa będą wolne od stresu. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera są zupełnie bezbolesne i nie wymagają znieczulania. Nasi dentyści nie będą kojarzyli się już z bólem i nieprzyjemnym odgłosem wiertła.

Po tak przeprowadzonej pierwszej wizycie mały pacjent przychodzi odważnie na kolejną, gdzie możemy w bardziej skuteczny sposób przeprowadzać leczenie. Jeżeli wizyty są przeprowadzane w atmosferze współpracy i opierają się na zaufaniu dziecka do lekarza, to leczenie zazwyczaj kończy się sukcesem, a Państwa dziecko już na zawsze pozbędzie się lęku przed dentystą.