SANMEDICA CLINIC

Udogodnienia

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne znajdą w klinica Sanmedica wszelkie niezbędne udogodnienia. Wejście znajduje się wprost z ulicy, wszystkie wnętrza są wystarczająco obszerne, aby wygodnie mogły poruszać się osoby starsze, o kulach, czy na wózku. Toaleta jest wyposażona w poręcze i pełen dostęp do urządzeń sanitarnych.

Wygodny fotel dentystyczny

Nic tak nie doskwiera jak niewygodny fotel dentystyczny. Fakt, są mniej wygodne rzeczy w życiu, ale nie w gabinecie stomatologicznym. Nie da się dostosować fotela dla każdego pacjenta. Zatem tworzony jest dla osoby o średnich gabarytach męskich i żeńskich. Dziecięcych też. W tym ramach mamy to, co sprawia, że nie zawsze chciana wizyta jest jak najmniej niekomfortowa.

Sprawna i serwisowana aparatura

Nasz sprzęt komplementowaliśmy od początku działalności gabinetu, kierując się wyznacznikiem jakości, w odpowiednim czasie wymieniając to, co wymagało wymiany, uzupełniając o te elementy, które stały się niezbędne w związku z nowymi procedurami lub rozwiązaniami, które pojawiły się w międzyczasie. W chwili obecnej to, co stanowi wyposażenie gabinetu jest konglomeratem sprawdzonych rozwiązań i bieżących potrzeb w zakresie świadczenia usług leczniczych.

Kącik dla dzieci

Dzieci szybko się nudzą. Nawet u dentysty, którego zwykle się boją. Nuda przewyższa strach, dlatego poczekalnia i gabinety posiadają wystrój pomagający małym pacjentom poczuć się lepiej, albo chociaż bardziej zajętymi.

Bezbolesne zabiegi

Podpisujemy się pod hasłem widocznym w każdej szpitalnej poczekalni – możemy żyć bez bólu. Oczywiście decyzja o stosowaniu znieczulenia zależy od pacjenta. Nie wszyscy są wrażliwi na ból w takim samym stopniu, natomiast jeśli ból oznacza cierpienie, proponujemy znieczulenia.

Poczekalnia z telewizorem i WiFi

Hol z recepcją służy temu, aby załatwić sprawy formalne oraz wygodnie spędzić czas w oczekiwaniu na wizytę. Do pacjentów i osób towarzyszących proponujemy prasę, WiFi.